אודותיי

"המקור היחיד לידע הוא הניסיון" (אלברט אינשטיין).

למה בחרתי להיות קוסמטיקאית ?

מהיום שהתוודעתי לנשיותי, אסתטיקה הייתה בראש ענייני. הבגד תמיד תאם את האפנה, האביזרים תמיד תאמו את הבגד והשיער השתלב בצורה מושלמת. טיפוח הנו כרטיס הביקור של כל אחד מאיתנמכון יפו בת אביבו ומצריך תמיד התייחסות הולמת מצידנו. לא בכדי מצאתי את עצמי מטפחת קריירה בתחום שמשך אותי כל חיי. הסקרנות הביאה אותי לחקור, להתעניין ולגלות מרחבים חדשים בתחום האסתטיקה והקוסמטיקה הפרא-רפואית. כאשר מחפשים קוסמטיקאית (או בכלל) חשוב לדעת כמה ניסיון יש לבעל המקצוע אתו עובדים, ומהם תחומי ההתמחות שלו.

את דרכי בתחום הקוסמטיקה התחלתי לפני כ-25 שנים ואת ההתמחות שלי עשיתי כיועצת בתחום הסרת שיער וניתוחים פלסטיים, במקביל לעבודה עם רופאים במרפאות הקוסמטיקה הנחשבות והמובילות. היום כמו תמיד אני ממשיכה להשתלם בכנסים בינלאומיים בתחום הקוסמטיקה הפרא-רפואית ומתעדכנת בכל שיטות העבודה מהעולם הרפואי, המכשור והטכנולוגיה המתקדמת.

בקליניקה שלי פייסלוק אני מעמידה לרשות הלקוחות שלי את כל משאבי הידע והניסיון בקיאה, מיומנת ושולטת בכל אחת מהשיטות והטכנולוגיות בתחום הסרת שיער, טיפולי הפנים הפרא רפואיים  ומתאימה את הטכנולוגיה טובה ביותר לכל אחד ואחת באופן אישי עם כל אהבת המקצוע בכלל ואהבת אדם בפרט, אני הופכת את הטיפול לחוויה. נשים וגברים ובני נוער חשים שהם מקבלים מענה מיטבי לרצונות, לצרכים ולציפיות שלהם.

פייסלוק מציעים מגוון רחב של טיפולים כגון : טיפולי פנים פרא רפואיים עם טכנולוגיה מתקדמת ותכשירים המכילים חומרים פעילים לטיפול באקנה, הבהרת כתמים (פיגמנטציה) טיפולי יופי לנשים בהריון פוטורג'ויניישן טיפול לזוהר מידי ומיצוק העור בקרן אור, הארכת ריסים, בניית ציפורנים, פדיקור רפואי  איפור קבוע ובעיקר טיפולי הסרת שיער בשיטת SHR מאפשרת להיפטר מהשיער המיותר בגוף ללא כאבים וללא תופעות לוואי

את הקליניקה בתל אביב – פייסלוק הקמתי עם המון אהבה וזיקה למקצוע. החמימות שעוטפת אותי במקום הזה, היא שמביאה אותי כל בוקר להתחיל את יומי עם חיוך. אבן היסוד המנחה אותי במשך כל הקריירה שלי היא מבחן התוצאה. אני מזמינה אתכם עוד היום להצטרף לקהל לקוחותינו להתרשם מהניסיון ולחוות את ההצלחה.

אם הנכם מחפשים קוסמטיקאית פרא רפואית מוסמכת בתל אביב  אני הכתובת עבורכם- דליה לביא.

למידע נוסף ותאום פגישת ייעוץ התקשרו    052-555-6451  פייסלוק