התקשרו עכשיו:052-555-6451

הסרת שיער לא כואבת

הסרת_שיערהתקדמות הטכנולוגיה בתחום הסרת השיער הופכת אותו להיות יותר ויותר ידידותי עבורנו, אם עד לא מזמן היה קשה מאוד למצוא שיטות של הסרת שיער שאינן כואבות – היום קיימות מספר שיטות עם אחוזי הצלחה גבוהים למדיי, והסוד שלהן הוא שהן אינן כואבת בכלל! הסרת שיער לא כואבת היא כבר לא סלוגן על מנת למשוך את הלקוחות אליהם, כיום זה באמת שירות שניתן להשיג כמעט בכל מרפאה המספקת הסרת שיער בלייזר בשיטות טיפול כאלה ואחרות.

הסרת שיער לא כואבת – על אילו שיטות טיפול מדובר?

ראשית כל חשוב לציין כי כל שיטות הסרת השיער אינן ברמת כאב בלתי נסבלת, ואם משתמשים במשחת אלחוש ניתן אפילו שלא להרגיש את הטיפול מתחילתו ועד סופו.

כיום הסרת שיער בלייזר בשיטת shr היא ללא ספק שיטת הטיפול בעלת אחוז הכאב הקטן ביותר, מדובר בשיטה חדשה יחסית אשר שורפת את שורש השיער במקום הרלוונטי מבלי שתרגישו בכלל. מטופלים רבים ברחבי העולם מעדיפים את שיטת הטיפול הזאת על פני שיטות טיפול אחרות עקב אחוזי ההצלחה הגבוהים שלה, האפשרות לטפל כמעט בכל סוג של אוכלוסיה (בין היתר אנשים עם גוון עור כהה, ואנשים עם שיערות בהירות).

כמובן שיש גם טכנולוגיות הסרת שיער נוספות, כמו מכשיר הסרת שיער המתבסס על קרן אור ולא על קרן לייזר – דבר שמביא לפחות כאבים במהלך הטיפול ולאחריו. כיום בזכות התקדמות הטכנולוגיה, הסרת שיער לא כואבת היא עניין שבשגרה ובאפשרותכם אופציות רבות להסרת שיער עם אחוזי הצלחה גבוהים וללא כאב בכלל. אתם רק צריכים לבחור את המקום שבו תבצעו את הסרת השיער, ותוך זמן קצר תוכלו ליהנות מעור חלק והמון בטחון.

 

חייגו עכשיו: 052-555-6451