התקשרו עכשיו:052-555-6451

הסרת שיער – בחורף או בקיץ?

הסרת_שיער_בחורף_או_בקיץאחת מהשאלות הנפוצות ביותר כאשר רוצים לבצע הסרת שיער היא מתי הכי מומלץ לעשות זאת? האם יש הבדל בין הסרת שיער בקיץ לעומת החורף? קודם כל במידה והינכם קצרים בזמן או רוצים לבצע את התהליך כמה שיותר מהר, אפשר לבצע את התהליך של הסרת השיער גם בקיץ וגם בחורף. בנוסף התהליך עצמו אמור לקחת מספר חודשים, כך שככל הנראה אם תתחילו בחורף בטוח תגלשו לתחילת הקיץ וגם להפך אם תתחילו בקיץ בטוח תגלשו לתחילת החורף.

הסרת שיער – עדיף בחורף אך לא חייב

העדיפות היא לבצע את רוב התהליך של הסרת השיער בעונת החורף, הסיבה העיקרית לכך היא הסיכון בחשיפה לשמש בעת התהליך עצמו – שכן חשיפה מרובה לשמש בזמן טיפול יכולה לגרום לאדמומיות במקרה הטוב, ובמקרה הרע האדמומיות יכולה להחמיר עד כדי כוויה.

למידע נוסף על הסרת שיער SHR

סיבה נוספת לכדאיות של התחלת הטיפול בחורף היא הביטחון העצמי, בתחילת הטיפול של הסרת שיער – זקיקי השיער צומחים באופן שונה, ולכן בחורף לא תצטרכו לסבול מבעייתיות של הורדת חולצה או כל סוג אחר של פעולה הדורשת חשיפה של האזורים בהם אתם מבצעים את הטיפול. לקראת סוף הטיפול בקיץ השיער שלכם יהיה דליל במיוחד ולא תהיה לכם שום בעיה לחשוף את האזורים בהם מתבצע הטיפול של הסרת שיער.

הסרת שיער יכולה להתבצע בכל עונות השנה במידה והינכם יודעים לשמור על הכללים ולא להיחשף לשמש יתר על המידה, אם אתם חושבים שזה יהיה קשה לכם – תתחילו את הטיפול מיד עם סיום הקיץ כך תוכלו להיות מכונים לקיץ הבא בצורה המושלמת!

 

חייגו עכשיו: 052-555-6451