התקשרו עכשיו:052-555-6451

טיפול בפיגמנטציה

פיגמנטציה- מה בעצם קורה בעור?

שכבות העור בנויים מרבדים, השכבה שמתחדשת כל חודש נקראת אפידרמיס וישנה שכבה עבה יותר שנקראת דרמיס וזה העור העיקרי.פיגמנטציה
הפיגמנטציה נוצרת בין השכבה של אפידרמיס לבין שכבת הדרמיס. בכל שבע תאי עור רגילים יש תא אחד שמפריש פיגמנטים.
ישנם מצבים במהלך החיים כמו: חשיפה לשמש, הריון, לידה, סטרס, גיל וכן הלאה, שאחד המנגנונים בעור אינו תקין והוא בעצם מייצר ומפריש יותר מידי מלנין ומה שיקרה במצב כזה שיהיו יותר פיגמנטים בעור, ואז כאשר העור מתחדש שוב והתאים התקינים עולים למעלה הם יכולים לספוג את הפיגמנט "הנגוע" והם בעצם מקבלים צבע וזה מה שמופיע בעור הפנים כתם כהה.
כתמי העור אינם אסתטיים על הפנים והם יוצרים גוון עור לא אחיד.

פיגמנטציה – כיצד מטפלים?

עולם האסתטיקה והקוסמטיקה התפתח בקצב מסחרר במהלך השנים, יחד עם זאת שיטות טיפול ייחודיות קיבלו במה מרכזית וכיום ניתן למצוא פתרונות לבעיית כתמי העור כלומר פיגמנטציה.
הבעיה העיקרית בפיגמנטציה היא חוסר איזון של הפרשה של צבע מהמנלוציטים.
בשביל שזה יקרה קודם כל צריך לאזן את ההפרשה של הצבע מהמנלוציטים וזה מתבצע בעזרת תכשירים המכילים חומרים פעילים שניתנים ע"י קוסמטיקאית רפואית, לאחר מכן העור זקוק לתיקון כלומר שהוא בעצמו יידע כיצד להתנהג ולחזור לצורה הטבעית שלו.
מדובר על פעולות שלא כל אחד יכול לבצע אותם ויש שלבים לכל פעולה שכזו ולכן כדי שהעור יחזור לעצמו חשוב מאד להתייעץ עם מומחים בתחום הקוסמטיקה פרא רפואית שיוכלו להתאים באופן מדויק ונכון את הטיפול הספציפי לבעיית עור ולפיגמנטציה.
פיגמנטציה אינה נוצרת ביום אחד ואינה נעלמת בטיפול אחד הפיגמנטציה מתבהרת בהדרגה וחשוב להבין להצלחת הטיפול חייבים לעבוד בשני המישורים, הבהרת הכתם הקיים ומניעה של יצירת עודף מלנין שזה למעשה הופעה של כתמים נוספים .

טיפול בפיגמנטציה – היכן ניתן לטפל?

על מנת להגיע לתוצאות מקסימאליות ומראה עור בריא חשוב מאד להתייעץ עם קוסמטיקאית פרא רפואית שתדע לאבחן ולדעת מהו הטיפול המתאים לפתרון הבעיה

פייס לוק מכון קוסמטיקה ידוע ומוכר בתל אביב מציעים  מגוון טיפולי פנים פרא רפואיים עם טכנולוגיה מתקדמת ותכשירים המכילים חומרים פעילים לטיפול אקנה, הבהרת כתמים (פיגמנטציה) טיפולי יופי לנשים בהריון פוטורג'ויניישן טיפול לזוהר מידי ומיצוק העור בקרן אור טיפול שמתאים גם לפני אירוע

מידע נוסף תוכלו לקבל בפגמנטציה -שאלות ותשובות 

אל תזניחי את עור הפנים ! בפייס לוק תקבלי את הפתרון  לחידוש שיפור ושיקום העור

 

למידע נוסף ותאום פגישת ייעוץ התקשרו FACE-LOOK   052-555-6451