טיפולי פנים

למרות שרובנו גדלנו על המשפט "לא להסתכל על הקנקן אלא מה שבתוכו", קשה למצוא אנשים (אפילו דוגמניות-על לצורך העניין) אשר מרוצים ב-100% מהמראה החיצוני שלהם ולא היו רוצים לשנות, ולו אטיפולי פניםת הדבר הזעיר ביותר, בגוף שלהם. אין ספק שההרגשה הפנימית לגבי המראה החיצוני שלנו משפיעה רבות על האופן בו אנו מקרינים לעולם, על הביטחון העצמי שלנו – ולכל הדברים הללו יש השפעה לא מבוטלת על ההצלחה שלנו בחיים.

טיפולי פנים – כי הכל מתחיל שם

כמובן שבכל הקשור למראה החיצוני – לפנים יש את המשקל החשוב ביותר. זהו החלק אצלנו בגוף שחשוף לכל. לאסתטיקה של הפנים שלנו יש חלק משמעותי ברושם אותו אנו משאירים על אחרים – לא פעם נתקלים במודעות דרושים המבקשות "מראה ייצוגי". על כן, גם אם לא התברכנו בפנים מושלמות (אין באמת כזה דבר מושלם), הרי שיש טיפולי פנים שיכולים לסייע לנו להגיע אל היעד הנכסף.
טיפולי פנים בתל אביב בקליניקה שלנו בפייסלוק נעשים לרוב באמצעות תכשירים שונים המכילים חומרים בעלי מבנה מולקולרי קטן (מה שנקרא ננו-טכנולוגיה). חומרים אלו מסוגלים לחדור לשכבות העמוקות של העור שלנו ובכך לרפא, לשקם ולשמר את המראה הבריא של העור.

התפיסה הטיפולית שלנו בפייסלוק היא שימת דגש לעומק הבעיה ומתן פתרון שורשי. כלומר טיפול הפנים הוא לא רק בבעיה אלה במה בתסמינים שלה – על מנת לטפל בבעיה מן היסוד.

מגוון טיפולים פרא-רפואיים לטיפוח אישי ובעיות עור:

טיפולי פנים בתל אביב עם פייסלוק

דליה לביא, שכבר עוסקת 25 שנים בהסרת שיער במכון היופי פייסלוק בתל אביב, כל כך בטוחה שתאהבו ולכן מעניקה לכם טיפול ראשון חינם, ללא התחייבות ! על מנת שתוכלו להיווכח בתוצאות הטיפול אהבתם ?תמשיכו להסיר שיער לא רוצים להתחייב לסידרת טיפולים? ניתן לטפל גם כטיפול בודד על פי מצב צמיחת השיער שהוא אינדיבידואלי לכל אחת.

 

פייסלוק מזמינים אתכם לעשות טיפול פנים בתל אביב ולהצטרף עוד היום לקהל לקוחותינו להתרשם מהניסיון ולחוות את ההצלחה.

למידע נוסף ותאום פגישת ייעוץ התקשרו    052-555-6451  פייסלוק

 

 

לחצו כאן למידע על טיפול פנים לגבר