הארכת ריסים

ממהרת לעבודה?  דייט?  אירוע?

הארכת ריסים – טיפול שמשדרג  ומרענן את מראה העין והפנים

טרנד שכבש את העולם וגם את ישראל , הרמת ריסים פתרון מהפכני למראה ריסים מוארך, מורם ומעוגל עם אפקט של מסקרה תמידית עמיד במים, מקלחת ,ים ,בריכה מכיל חומרים המחזקים וריסיםמזינים את שיער הריסים.
הארכת ריסים כבר לא צריך לבזבז זמן מול המראה כדי לקבל מראה מהפנט ונועז.
תגידו שלום להלחמת ריסים, שלום להשתלת ריסים ולעוד שיטות מלאכותיות המאריכות ומעבות את הריסים וקבלו את הבשורה הכי טובה, טרנד שכבש את העולם וגם את ישראל הארכת ריסים מה ששום מסקרה לא עושה פתרון מהפכני למראה ריסים מוארך, מורם ומעוגל עם אפקט של מסקרה תמידית שמחזקת ומדגישה את גוון העיניים בעיקר את הגוון הבהיר.
את שיטת הארכת ריסים פיתחו ביפן ומשם היא עברה במהירות אל מדינות המערב. חברות קוסמטיקה מובחרות אימצו את השיטה, שידרגו אותה והתאימו אותה לריסים של הנשים המערביות.
הטיפול משלב טכניקה מתקדמת וחומרים איכותיים. השילוב הייחודי של הטכניקה והחומרים גורם להזנת הריסים, להארכת הריסים ולהרמתם בצורה המושלמת ביותר.
הארכת ריסים עמידה  במים, בים ובבריכה למשך חודשיים עד שלושה חודשים.

ארבעה דברים שחשוב לדעת על הריסים

– לריסים יש תפקיד חשוב בהגנה על בריאות העין. הם משמשים כשומרי הסף ומגנים על העיניים מפני חדירת גופים זרים כמו לכלוך, אבק, חול ועוד. כאשר הן חשות בקרבה של גוף זר המנסה לחדור אל העין, הן מעוררות את רפלקס      המצמוץ ומונעות את כניסת הגופים הזרים לעין.
– ריסי העפעפיים העליונים מרובים יותר מריסי העפעפיים התחתונים וכמות הריסים באמצע גדולה יותר מאשר כמות הריסים הנמצאות בקצות העפעפיים.
– אורך החיים הממוצע של ריס הוא שלושה חודשים. הריס צומח במשך שלושים יום, נשאר אתנו כחודשיים , נושר באופן טבעי ובמקומו צומח ריס חדש. שורש הריסים הוא עדין מאוד והריסים עלולים להינזק ולהישבר בקלות כתוצאה מהרגלי היום יום שלנו. אם נגרום נזק לזקיק, כאשר הוא יגדל מחדש הוא עלול להיות שביר יותר, דק יותר, קצר יותר או לא לצמוח בכלל.
– אין מי שלא הביט בתינוקות ולא התפעל מהריסים המלאים והארוכים שלהם, אבל כולנו נולדים עם מספר קבוע של ריסים שלא משתנה גם בתקופות הבגרות, ורק פגעי הזמן הם אלו שפוגמים במראה של הריסים ובצורתם ומונעים מהם לצמוח ארוכים ועבים כמו שהיו בילדותנו.

אלפי נשים שכבר ניסו את המוצר בארץ ובעולם מעידות:

"אני מתעוררות כל בוקר עם מראה טבעי, יפה ורענן"
"אמרו לי שרק עכשיו שמו לב שיש לי עיניים ירוקות "
"הטיפול חוסך לי זמן בהתעסקות מיותרת של מריחה והסרה של המסקרה"
"הטיפול שיפר לי  את מראה הפנים ובעיקר העיניים"
"המסקרה כבר לא נמרחת בים או בבריכה"
"אני נראית מטופחת 24 שעות"

 

אתם מוזמנים להצטרף עוד היום לקהל לקוחותינו להתרשם מהניסיון ולחוות את ההצלחה

למידע נוסף ותאום פגישת ייעוץ התקשרו    052-555-6451  פייסלוק