השאירו פרטים עכשיו:

פילנג
פיגמנטציה-פייס לוק
הסרת שיער - פייסלוק

ממליצים עלינו

default image

טיפול מקצועי ומסור..יחס אישי..אמינות במוצרים..חג שמח

שרון אדטו‏ 10 באוגוסט 2015

פייסלוק

פייסלוק מציע לכם מגוון טיפולים קוסמטיים והסרת שיער בשיטה המתקדמת ביותר בשיטת SHR. טיפולים קוסמטים והסרת שיער הם כבר לא רק פינוק וטיפוח, אלא צורך מתבקש. כרטיס הביקור שלנו בראש ובראשונה הוא החזות שלנו. הטכנולוגיה מתקדמת ומביאה איתה פתרונות וחידושים רבים, כיום טיפוח ושמירה על מראה אסתטי אינה עניין מורכב עוד וכמו שגדל הביקוש כך בהתאם מתרחב לו ההיצע. ב-פייסלוק מתמחים בהסרת שיער בשיטה המתקדמת והמוכחת בעולם כולו – שיטת SHR – הסרת שיער ללא כאב! מגוון רחב של טיפולי פנים פרא-רפואיים. טיפולים קוסמטיים פרא-רפואיים מבוססים על אבחון קליני מדויק ודורשים ידע נרחב ומעמיק המאפשר טיפול בסימפטום ובבעיה בו בזמן. לכן חשוב לשים דגש על הניסיון והמקצועיות.
ישנם פתרונות קוסמטיקה רבים מדוע כדאי לבחור דווקא בנו?

  • חדשנות – בפייסלוק – משתמשים בטכניקות המתקדמות ביותר, כגון שיטת SHR להסרת שיער, כל זאת כדי שתוכלו לקבל את התוצאות הטובות ביותר במינימום זמן וללא כאבים.
  • ניסיון – הקליניקה שלנו מנוהלת על ידי דליה לביא, שלה ניסיון עשיר של עשרים שנה בתחום הקוסמטיקה, כולל עבודה עם כל סוגי השיטות הטכנולוגיות. ניסיון זה מאפשר לכם לקבל את הטיפול המקצועי והאמין ביותר.
  • התאמה מלאה לצורכי הלקוח – היכרות מלאה עם כל אחת מהשיטות המקובלות בשוק מאפשרת לנו לבחור את השיטות שיניבו את התוצאות הטובות ביותר בכל טיפול.
  • יחס אישי – אנחנו בפייסלוק מקפידים על מתן יחס אישי ומיוחד לכל מטופל.

פינת המבצעים

הסרת שיער בית שחי מתנה ללא התחייבות לסדרת טיפולים
10% הנחה למזמינות תור לטיפול פנים דרך האתר

הכנסו לעמ' המבצעים להתעדכן במבצעים, הטבות ושוברי מתנה

לעמוד המבצעים

המותגים שלנו

[carousel_slider]