בניית ציפורניים

כפות הידיים שלך הן האיבר החשוף ביותר בגוף והראשון שרואים כשאת מושיטה יד לפגוש אחרבניית צפורנים פייסלוק ים. כפות הידיים שלך אומרות עליך הרבה דברים. הן מעידות על רמת הטיפוח שלך ועל החשיבות שאת מייחסת למראה שלך. לכן ידיים מטופחות וציפורניים ארוכות ומעוצבות הן אחד הדברים הראשונים שיש להתייחס אליהם בשגרת הטיפוח שלך.
בניית ציפורניים הפכה להיות טיפול הכרחי ליצירת הרושם הראשוני הנכון בעיני סביבתך.
ציפורני הידיים הן אביזר אופנה בסיסי בימינו, צורת הציפורניים, הצבע והעיצוב שלהן יכול להתבצע באינספור אפשרויות, בטרנדים אפנתיים או בחירה אישית. בניית הציפורניים יכולה להעניק לידייך מראה מעודן וקלאסי או מראה דרמטי בולט – הבחירה היא שלך, על פי טעמך. גם קישוטי הציפורניים הפכו להיות אמצעי לביטוי של הסגנון האישי שלך. בחירה בפרנץ' עדין תבטא יותר מכל את ההעדפה שלך למראה קלאסי, נקי ועדין בעוד בחירה בקישוטי ציפורניים המכילים ציורים, מדבקות לציפורניים, אבנים ותוספות אחרות – יבטאו את העדפתך למראה דינאמי, אומנותי.
מראה מטופח לא יכול להיות מושלם בלי ציפורניים מטופחות.
לבניית ציפורניים ברמה מקצועית ואמנותית גבוהה את חייבת לראות עבודות של בונת הציפורניים, לשמוע חוות דעת והמלצות ולכוון את בניית הציפורניים שלך לכיוון העדפותיך האישיות, הצבעים והעיצוב שאת מעדיפה.

 

למידע נוסף ותאום פגישת ייעוץ התקשרו    052-555-6451 פייסלוק

 

 

לחץ כאן למידע על מניקור